wycieczki Turcja

Turcja 2017 – wybierz wakacje w Turcji z MetinTour!

Ten orientalny kraj rokrocznie odwiedza bardzo dużo turystów chcących przede wszystkim poznać miejsca tak różne od tych które widzą na co dzień. Zobaczyć tu można przepięknie ukształtowane przez matkę naturę krajobrazy, które są uosobieniem wakacji idealnych. Dlatego też warto skorzystać z oferty wycieczek fakultatywnych proponowanych przez MetinTour - Biuro Podróży Turcja.

Wyruszając na urlop do Turcji warto również wiedzieć, że możliwości na zwiedzenie tego kraju jest sporo. Możemy wynająć samochód, aby wygodnie podróżować dokładnie tam gdzie chcemy. Możemy także skorzystać z bardzo dobrych połączeń autokarowych lub szybciej - samolotem, a następnie rezerwując miejsce na transfer z lotniska.

Warto wiedzieć, że Turcja jest doskonale przygotowana na przyjazd turystów z tego też tytułu zarówno pod względem komunikacyjnym jak i hotelarsko-gastronomicznym jest przygotowana perfekcyjnie. Dlatego wybór hoteli w Turcji nie powinien być problemem i każdy znajdzie miejsce dla siebie idealne.

Wiza turystyczna do Turcji

To o czym powinien pamiętać każdy podróżny wybierający się na wakacje do kraju leżącego na dwóch kontynentach to wiza turystyczna do Turcji. Uzyskać ją można stosunkowo łatwo odkąd została umożliwiona wiza online, którą zamawiamy poprzez rejestrację na oficjalnej stronie internetowej. Dzięki temu proces uzyskania wizy do Turcji jest prosty i nie wymaga wielu formalności.

Bezpieczeństwo w Turcji 2016-2017

Aktualnie często podejmowany temat to bezpieczeństwo w Turcji. Jednak obecnie żadne z kurortów nie jest zagrożone i można śmiało stwierdzić, że bezpieczeństwo w tym kraju na chwilę obecną jest sytuacją stabilną. Dlatego jeśli zastanawiacie się, czy w Turcji jest bezpiecznie to swoje słowa możemy podeprzeć zapewnieniami Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Polsce, które jak dotąd nie zmieniło komunikatu dotyczącego bezpieczeństwa, dlatego też sezon urlopowy 2016 w Turcji przebiega podobnie do lat ubiegłych. Z tego też tytułu Biuro Podróży Turcja nieprzerwanie oferuje wycieczki fakultatywne w takie miejsca jak Kapadocja, Pammukale, Efez, i fantastyczne kurorty jak Side, Alanya, Bodrum, czy Marmaris.

kapadocja turcja pammukale turcja efez turcja paragliding turcja turcja delfinarium jeep safari turcja

Co warto zwiedzić w Turcji?

Przede wszystkim warto skupić się na wyżej wymienionych regionach, gdyż to one są wizytówkami Turcji. Lot balonem nad Kapadocją, czy podziwianie wapiennych tarasów podczas wycieczki do Pammukale to główne punkty na wycieczkowej mapie Turcji. Relaks w miejscu jakim jest łaźnia turecka (hamam) to również obowiązkowa wycieczka. Sam pobyt w Turcji to atrakcje turystyczne, które zapierają dech w piersi. Niezależnie od kurortu, w którym planujemy swój pobyt, Biuro Podróży Turcja oferuje wycieczki po całym kraju. I chociaż tygodniowy urlop to za mało na to, aby móc zwiedzić wszystkie ciekawe miejsca w Turcji to warto poznać przynajmniej te najbardziej znane – Kapadocja, Pammukale i Efez.

Wśród atrakcji turystycznych dla osób chcących maksymalnie wykorzystać urlop w Turcji, MetinTour poleca wycieczki bardziej ekstremalne jak rafting, jeep safari, delfinarium, czy paragliding. Oferty na wszystkie atrakcje turystyczne znajdziecie na stronie biura MetinTour. Zapraszamy do rezerwacji i życzymy udanych wakacji.