Metin Tour Logo
Polska komórka+48 508 736 461tel, sms, Viber, WhatsApp
Turecka komórka+90 531 707 9444tel, sms, Viber, WhatsApp
Polska infolinia22 292 42 19 codz. 9-21opłata jak za połączenie lokalne w Polsce

Biuro Podróży Turcja – największy wybór wycieczek lokalnych

Na pewno nie raz planowałeś wakacje z rodziną, sam lub ze znajomymi. Ile razy zastanawiałeś się czy wszystko dobrze zorganizowałeś i czy na miejscu nie okaże się że urlop jest monotonny i wylegiwanie się tylko i wyłącznie na plaży wcale nie jest już relaksujące i ciekawe? Chciałbyś, aby Twoje wakacje były naprawdę na długo zapamiętane, a atrakcje turystyczne sprawiły nie tylko Tobie radość, ale i Twoim najbliższym?

Mamy na to sposób, ale najpierw spośród wszystkich krajów o których pomyślałeś jako miejsce docelowe Twoje podróży, musisz zdecydować się na wakacje w Turcji. Prawdopodobnie już to zrobiłeś, skoro znalazłeś się na naszej stronie, dlatego przejdźmy do kolejnego etapu, a mianowicie do zarekomendowania miejsca Twojego przyszłego wypoczynku.

Wycieczki lokalne Turcja

Biuro Podróży Turcja oferuje mnóstwo atrakcji, które sprawią, że czas spędzony w tym wspaniałym kraju będzie nie tylko bogaty w nowe doświadczenia i wiedzę na temat zabytków Turcji, ale także będzie czasem aktywnego odpoczynku w sercu orientu. Nie od dziś wiadomo, że Turcja niezaprzeczalnie kojarzy się większości z nas z dwoma miejscami. Lokalne Biuro Podróży ma swojej ofercie wyprawę do tych i innych charakterystycznych części Turcji. Wycieczka Kapadocja, oferowana między innymi przez Alanya Biuro Podróży, to podróż do miejsca, gdzie krajobraz przypomina powierzchnię księżyca, a skały w których zostały wykute miasta dopełniają klimatu tajemniczości ale i zainteresowania niemałej liczby przybyłych turystów. Zaś wycieczka Pamukkale, oferowana przez Bodrum Biuro Podróży to wyprawa w miejsce niesamowicie obdarzone przez Matkę Naturę. Miejsce to nazywane jest Bawełnianym Zamkiem i słusznie gdyż wapienne podłoże z ciepłymi źródłami zachęca podróżnych do zrelaksowania się i przespacerowania na boso po tym cudzie natury.

Dla wszystkich żądnych ekstremalnych doświadczeń, Biuro Podróży Turcja oferuje mnóstwo ciekawych wycieczek. Jedną z nich jest Rafting organizowany przez Side Biuro Podróży. Spływ rwącą rzeką w kilkuosobowym pontonie to nie lada wyzwanie, ale wycieczka ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród turystów. Inna atrakcja gwarantująca zwiększenie poziomu adrenaliny w organizmie to, również oferowane przez Side Biuro Podróży, Jeep Safari.

Jadąc po bezdrożach Turcji nie tylko będziemy się wspaniale bawić, ale także zobaczymy nieco inne oblicze tego kraju, mniej orientalne a bardziej naturalne. A po całym dniu tych wyczerpanych ale szczęśliwych podróżnych zapraszamy na relaks fundowany także przez Side Biuro Podróży, czyli wycieczkę do Hammam Łaźnia Turecka. Kwintesencją tej wycieczki są masaże i kąpiele oferowane przez profesjonalny personel.

Sposobów na spędzenie wakacji w Turcji jest mnóstwo. Alanya Biuro Podróży natomiast gwarantuje wspaniałą zabawę dla dzieci, ale nie tylko podczas wycieczki do Delfinarium. Oferowany Rejs statkiem z Alanya pozwoli na zobaczenie wybrzeża od strony morza, a na Bazar z Alanya wybrać się można w każdy poniedziałek i czwartek, aby zaopatrzyć się w lokalne produkty. Alanya Biuro Podróży tak jak pozostałe oferty są bardzo atrakcyjne cenowo, więc skorzystanie z wycieczki fakultatywnej to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.

Wystarczy, że zdecydujesz się czego oczekujesz, będąc na wakacjach. Czy należysz do osób lubiących zwiedzanie i poznawanie historii i tradycji odwiedzanego kraju, czy raczej jesteś osobą lubiącą aktywny odpoczynek. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby to wypośrodkować i wybrać kilka opcji. Jeśli jednak obstajesz za zwiedzaniem to zapraszamy na wycieczkę oferowaną przez Bodrum Biuro Podróży, a mianowicie Efez z Bodrum. Zobaczysz wspaniale zachowane starożytne miasto i poczujesz się jak jego mieszkaniec.

Jeśli interesuje Cię podwodny świat to Nurkowanie, będące również jedną z atrakcji Bodrum Biuro Podróży, jest idealne dla Ciebie. A dla wszystkich chcących kupić pamiątkowe tureckie produkty, zapraszamy w każdy wtorek na Bazar Bodrum i każdą sobotę na Bazar Turgutreis z Bodrum.

Poznaj oferty wycieczek fakultatywnych i spędź swoje wakacje aktywnie

Biuro Podróży Turcja to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie, abyś po zakończeniu swojego urlopu mógł powiedzieć, że to były najlepsze wakacje na jakich byłeś. Wystarczy, że zdecydujesz się na konkretną wycieczkę i zarezerwujesz ją na naszej stronie internetowej. Będziesz wówczas pewien, że podczas pobytu w Turcji masz zagwarantowane atrakcje turystyczne, których pozazdrości Ci niejeden.