Hamam - Łaźnia Turecka

Hamam to konieczność będąc w Turcji. Polecamy zabiegi łaźni tureckiej jeszcze przed opalaniem aby uzyskać efekt ładniejszej opalenizny. Do głównych zabiegów należą:sauna, hamam, mycie i masaż w pianie mydlanej oraz masaż olejkami.

Hamam - Łaźnia Turecka w Side

Łaźnia Turecka jest polecana wszystkim dbającym o zdrowy i ładny wygląd swojej skóry. Jeśli zależy Państwu, aby z wakacji przyjechać z ładną opalenizną to koniecznie trzeba wybrać się do hamamu, i to na początku pobytu. Zabiegi w łaźni polegają  na stopniowym oczyszczaniu skóry a następnie na jej nawilżeniu. Poszczególne etapy, jakie będą Państwo przechodzić to basen z błotem mineralnym, po którym płuczemy się pod prysznicem, następnie przechodzimy do sauny suchej fińskiej ok.15min.  oraz komnaty solnej, gdzie można nacierać się solą w celu mikroeelingu lub po prostu ją wdychać. Znów po opłukaniu ciała wchodzimy do sauny parowej, która ogrzeje skórę  i przygotuje do kolejnych zabiegów. Będzie to peeling ciała wykonywany rękawicą z delikatnego włosia wielbłądziego (pozbywamy się martwego naskórka i odblokowujemy pory skórne) a następnie mycie ciała i masaż pianą mydlaną. Ten etap wykonuje się na ciepłych marmurach w sali głównej łaźni tureckiej i jest bardzo przyjemną częścią całego rytuału pobytu w łaźni tureckiej. Tak oczyszczeni odprężamy się nieco na leżakach aby zakończyć ten rytuał masażem nawilżającymi olejkami. Pomiędzy głównymi zabiegami możecie skorzystać z wejścia do komnaty solnej i basenu z leczniczym błotem. Tak przygotowana skóra szybciej i równo się opala, łatwiej oddycha i pozbywa się toksyn. Łaźnia Turecka znajduje się w Side.

Termin:

codziennie (9: 00-19: 00 co godzinę, godziny do wyboru)

Czas trwania:

3h

Język:

obsługa na wycieczce po angielsku/rosyjsku

Cena:

15€ dorosły, 10€ dzieci 7-12lat, 0-6 lat bezpłatnie

W cenie:

 • odbiór na wycieczkę z hotelu
 • grota solna,
 • basen z leczniczym błotem
 • sauna fińska
 • sauna parowa,
 • peeling całego ciała,
 • masaż w pianie mydlanej,
 • 20min.masaż olejkami
 • szafki na klucze
 • ręczniki
 • powrót po wycieczce do hotelu

Opcjonalnie:

dodatkowe masaże proponowane przez obsługę, napoje

Zabieramy:

strój kąpielowy (najlepiej dwuczęściowy), klapki, (ręczniki dostajemy w łaźni), pieniądze

Ważne:

W łaźni dostajemy klucze do zamykanych szafek, gdzie można zdeponować swoje rzeczy osobiste a także ręczniki (nie trzeba mieć swojego). Łaźnie i sauny są koedukacyjne, obowiązkiem jest posiadanie stroju kąpielowego. Najlepszy będzie strój dwuczęściowy aby można było wykonać peeling również np. na brzuchu. Należy uważać na marmurową powierzchnię w hamamie, może być ślisko od wody. Przez wszystkie punkty prgramu w odpowiedniej kolejności przeprowadza Państwa od punktu do punktu obsługa hamamu. Jeśli chcemy - możemy ominąć któryś z punktów porgramu np. sauna fińska nie jest polecana przy bardzo wysokim nadciśnieniu. W łaźni jest możliwość dokupienia dodatkowych masaży leczniczych wg cennika hamamu. Obsługa zaproponuje je Państwu w czasie pobytu. Po zakończonych zabiegach oddajemy klucze do szafek i czekamy na grupowy transport powrotny do hotelu (kierowca odwozi po kilka osób jednocześnie).


codziennie
15€
dorosły
10€
dziecko
7-12 lat
0€
dziecko
0-6 lat

Proszę, określ ilość.

Proszę, wybierz datę.

Razem: 0 $ £
Cena
internetowa:
0 $ £

Co zyskujesz?

 
Odbiór z hotelu
 
Bezpłatna zmiana terminu wycieczki
 
Bezkosztowa rezygnacja
 
Jesteś ubezpieczony

Masz pytania?

Zadzwoń do nas dziś
22 292 42 19 polski numer stacj.
+90 531 707 94 44
WhatApp Viber GSM

skorzystaj z czatu online
lub formularza kontaktowego Formularz kontaktowy