Aquarium

1 z największych oceanariów w Europie z tunelem podwodnym o długości 131m, w którym można na żywo zobaczyć rekiny czy ogromne płaszczki.

Odwiedź jedno z najciekawszych miejsc na Riwierze Tureckiej. Ogromnych rozmiarów oceanarium w Antalyi z mnóstwem śródziemnomorskich ryb to nie lada gratka dla miłośników przyrody. Liczne gatunki ryb podzielone są na akwaria tematyczne, ale największe wrażenie robi podwodny tunel o długości 131m, którym przechadzając się mamy okazję podziwiać przepływające wokół naszych głów rekiny i płaszczki. Można tu też natrafić na pływającego pirata czy zatopione statki. Inną atrakcją Aquarium (dodatkowo płatne) jest śnieżna sala, w której panuje wieczna zima mimo upalnego lata na zewnątrz. Można tu porzucać się śnieżkami, spotkać się ze Św. Mikołajem, zajrzeć do iglo czy po prostu pojeździć na sankach. Dla chętnych za opłatą dostępne jest również kino 7D, w którym nie tylko oglądacie przez trójwymiarowe okulary krótki 8-min.film ale też i czujecie to co dzieje się na ekranie! To krótki wypad do podwodnego świata, który na pewno będzie ciekawym akcentem rodzinnych wakacji w Kemer.

Termin:

codziennie

Czas trwania:

9:00-13:30

Język:

wycieczka bez przewodnika

Cena:

45€ dorosły, dzieci 7-12 40€, dzieci 0-6 lat bezpłatnie

W cenie:

  • odbiór z hotelu
  • bilet wstępu do oceanarium,
  • klimatyzowany transport
  • ubezpieczenie
  • powrót po wycieczce do hotelu

Opcjonalnie:

śnieżna sala, terrarium, kino 7D

Zabieramy:

pieniądze, aparat, paszporty dzieci

Ważne:

Prosimy o zabranie dokumentów poświadczających wiek dziecka. Wycieczka w opcji tylko aquarium w grupach mieszanych narodowościowo bez przewodnika. W Aquarium macie Państwo czas wolny 2,5h na wykorzystanie wg własnych zainteresowań. 

PNWTŚRCZWPTSBND
45€
dorosły
40€
dziecko
7-12 lat
0€
dziecko
0-6 lat

Proszę, określ ilość.

Proszę, wybierz datę.

Razem: 0 $ £
Cena
internetowa:
0 $ £

Co zyskujesz?

 
Odbiór z hotelu
 
Bezpłatna zmiana terminu wycieczki
 
Bezkosztowa rezygnacja
 
Jesteś ubezpieczony

Masz pytania?

Zadzwoń do nas dziś
22 292 42 19 polski numer stacj.
+90 531 707 94 44
WhatApp Viber GSM

skorzystaj z czatu online
lub formularza kontaktowego Formularz kontaktowy