Jeep Safari

Zobacz najpiękniejsze miejsca w okolicy Fethiye wybierając się na wycieczkę safari jeepami. Wejdź do Kanionu Saklikent, zobacz panoramę starożytnego Tlos czy zrelaksuj sie na plaży żółwi Patara.

To jedna z najciekawszych wycieczek fakultatywnych z Fethiye. Macie okazje zobaczyć najciekawsze miejsca i zabytki Fethiye i okolic w 1 dzień. Wyprawa poza miasto jeepami z napędem 4x4 wśród lasów piniowych i górskich szlaków licyjskich. Dzień zaczniemy od przerwy na zdjęcia przy starożytnym mieście na wzgórzu Tlos . Jest to miejsce narodzenia mitologicznego konia Pegaza. Potem przejedziemy do skalnego Kanionu Saklikent, gdzie będziemy wędrować po drewnianych mostkach, jak również przeprawiać się przez rzekę na drugi brzeg brodząc po kolanach w wodzie. Następnie udamy sie wzdłuż rzeki w kierunku starożytnego miasta Xantos gdzie znajduje się najdłuższa w Turcji piaszczysta plaża Patara nad Morzem Śródziemnym. To miejsce urodzin Św. Mikołaja. A pyszny obiad czeka nas na farmie pstrąga. Musisz tu być!

Termin:

codziennie

Czas trwania:

8:30 – 19:00

Język:

wycieczka z obsługą w języku angielskim

Cena:

20€ dorosły, 15€ dziecko 4-12lat, dziecko 0-3 lata bezpłatnie

W cenie:

 • odbiór na wycieczkę z hotelu,
 • obiad,
 • ubezpieczenie
 • powrót do hotelu

Opcjonalnie:

bilet wstępu do Saklikent 5 lir (ok.2 euro), napoje do posiłków

Zabieramy:

strój kąpielowy, ręcznik, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, krem z filtrem, pieniądze, aparat, buty sportowe oraz polecamy zabrać buty do wody (aby przejść przez nurt rzeki po kamiennym nierównym dnie rzeki)

Ważne:

Wycieczka w grupach mieszanych z anglojęzycznym przewodnikiem. Nie polecamy wycieczki kobietom w ciąży i dzieciom poniżej 3 roku życia oraz osobom z problemami z kręgosłupem. Podczas wycieczki może być dużo kurzu szczególnie podczas jazdy po piaszczysto żwirowych drogach. Polecamy obuwie które się nie ślizga, najlepiej trampki, sandały. Z racji wystawienia na słońce (jeepy są odkryte) zalecamy prawidłową ochronę głowy i skóry. W wąwozie Saklikent maja Państwo ok.2h czasu wolnego na wędrówkę w kanionie ale też i na różne sporty które zlokalizowane sa nad brzegiem rzeki, np. przejazdy na linie, mini rafting (płatne na miejscu dla chętnych).

Cena dla miejscowości Oludeniz, Fethiye, Calis, ceny z pozostałych miejscowości mogą się różnić, w celu sprawdzenia ceny proszę wpisać nazwę swojego hotelu w wyszukiwarce.

 • wyjazd jeepami z hoteli około godz 8:30
 • przejazd do starożytnego miasta Tlos
 • przejazd do kanionu Saklikent (bilety extra płatne)
 • spacer w kanionie
 • obiad  na farmie pstrąga
 • przejazd na plażę Patara
 • powrót do hoteli około godz 18:00
codziennie
20€
dorosły
15€
dziecko
4-12 lat
0€
dziecko
0-3 lata

Proszę, określ ilość.

Proszę, wybierz datę.

Razem: 0 $ £
Cena
internetowa:
0 $ £

Co zyskujesz?

 
Odbiór z hotelu
 
Bezpłatna zmiana terminu wycieczki
 
Bezkosztowa rezygnacja
 
Jesteś ubezpieczony

Masz pytania?

Zadzwoń do nas dziś
22 292 42 19 polski numer stacj.
905317079444
WhatApp Viber GSM

skorzystaj z czatu online
lub formularza kontaktowego Formularz kontaktowy