Zakupy w Bodrum

Oddaj się przyjemności zakupów w Turcji. Tureckie skóry czy złota biżuteria to świetny prezent dla bliskiej osoby. Zakupy tylko w bezpiecznych miejscach z legalnymi produktami! Specjalne zniżki dla naszych klientów i możliwość płatności na raty.

Wakacje to nie tylko zwiedzanie i plażowanie. Niedołącznym elementem każdych wakacji sa zakupy pamiątek. Te drobne jak magnesy czy kubki możecie kupić na straganach czy bazarach. Natomiast decyzja jest trudniejsza jeśli planujemy zakup rzeczy droższych jak złoto czy skóry. Oprócz zachęcającej ceny należy się dobrze znać na wyrobach skórzanych i skóropodobnych oraz biżuterii aby móc swierdzić czy dany produkt to nie podróbka. Niestety Turcja to nadal kraj podróbek i nietrudno o oszustwa.

Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i zorganizujemy dla was bezpieczne zakupy. Wybraliśmy miejsca - sklepy, outlety, galerie, które sprzedają produkty oryginalne, a na każdy produkt wydawany jest certyfikat. Dzięki temu nie musicie się martiwć przewożąć zakupione skóry czy biżuterię w Turcji przez granicę. Atutem zakupów są zniżki dla was, a także możliwość płatności na raty. Sami wybieracie dogodną godzinę odbioru was z hotelu. Kierowca przyjedzie po was i zabierze do sklepu, gdzie możecie zostać jak długo uważacie, bez pośpiechu.  A wybór jest naprawdę ogromny! Sklepy są czynne od 9:00 do 24:00 w sezonie wakacyjnym i to wy decydujecie o dogodnej dla was godzinie. Oczywiście targowanie mile wskazane. Nie ma obowiązku dokonania zakupów.

Termin:

codziennie

Czas trwania:

godziny dowolne do wyboru od 9:00-24:00

Język:

wycieczka bez przewodnika

Cena:

bezpłatnie dla wszystkich

W cenie:

  • odbiór z hotelu
  • klimatyzowany transport
  • poczęstunek -napoje w czasie zakupów
  • powrót po zakupach do hotelu

 Opcjonalnie:

wasze zakupy :)

Zabieramy:

pieniądze, aparat

Ważne:

Wyjazd do outletu, galerii nie obliguje nikogo do realizacji zakupu w sklepach. Ostateczna decyzja zawsze należy do klienta. Nikogo Państwo tym nie urazicie. 

codziennie
0€
dorosły
0€
dziecko
7-12 lat
0€
dziecko
0-6 lat

Proszę, określ ilość.

Proszę, wybierz datę.

Razem: 0 $ £
codziennie
0€
dorosły
0€
dziecko
7-12 lat
0€
dziecko
0-6 lat

Proszę, określ ilość.

Proszę, wybierz datę.

Razem: 0 $ £

Co zyskujesz?

 
Odbiór z hotelu
 
Bezpłatna zmiana terminu wycieczki
 
Bezkosztowa rezygnacja
 
Jesteś ubezpieczony

Masz pytania?

Zadzwoń do nas dziś
22 292 42 19 polski numer stacj.
+90 531 707 94 44
WhatApp Viber GSM

skorzystaj z czatu online
lub formularza kontaktowego Formularz kontaktowy