Zielony Kanion

Popłyń w rejs w malowniczym Zielonym Kanionie. Góry i szmaragdowa woda to wizytówka tego miejsca.

Wycieczka Zielony Kanion z Antalya polecamy wszystkim, którzy lubią relaks, piękne widoki a także nie lubią długich przejazdów autobusem. Świetnie sprawdza się też dla rodzin z dziećmi. Wycieczka rozpoczyna się w dolnym biegu rzeki Manavgat, gdzie znajduje się ogromna tama. Mierzy 185m i jest jedną z najwyższych w Turcji. Znajdziemy się na samym szczycie tej tamy na tarasie widokowym, aby po raz pierwszy ujrzeć Zielony Kanion. To sztucznie stworzone jezioro na rzece Manavgat i jedyna na świecie tama, po której pływają statki. W czasie rejsu statkiem po Zielonym Kanionie wpłyniemy do Małego i Wielkiego Kanionu, zobaczymy w połowie zatopione drzewa, a także dotrzemy do wartkiego źródła rzeki Manavgat. W programie również przerwy na kąpiele i opalanie na specjalnie stworzonych wyspach-platformach na jeziorze. A na zgłodniałych czeka m.in. smaczna pieczona ryba lub kurczak i różnorodne przystawki serwowane w ogrodowej restauracji na tarasie z widokiem na kanion.

Termin:

 środa,  piątek, niedziela

Czas trwania:

8:30 -17:00

Język:

wycieczka z obsługą w języku angielskim/rosyjskim

Cena:

39€ dorosły, 20€ dzieci 5-12 lat, dzieci 0-4 lat bezpłatnie

W cenie:

  • odbiór z hotelu
  • bilety wstępu do kanionu
  • obiad,
  • klimatyzowany transport,
  • ubezpieczenie,
  • powrót po wycieczce do hotelu 

Opcjonalnie:

napoje

Zabieramy:

strój kąpielowy, ręcznik, gadżety do pływania, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, kremy z filtrem, pieniądze, aparat

Ważne:

Na statku znajdują się stoliki, krzesełka i ławy do siedzenia. Nie ma leżaków, jest to rejs widokowy. Nie można skakać ze statku w czasie przerw na kąpiele – schodzimy ze statku na platformę, z której można skoczyć lub zejść po trapie do wody. Woda w kanionie jest chłodna jako że jest to zbiornik górski. Platforma jest bardzo duża. Na platformie można też rozłożyć sobie ręcznik i się opalać. Na czas obiadu wysiadamy ze statku i udajemy się do restauracji na tarasie widokowym. Do restauracji prowadzą strome i liczne schody, radzimy zostawić ewentualnie wózek dziecięcy na statku na czas obiadu. Wycieczka w grupach mieszanych narodowościowo. Komentarz na statku w jęz.angielskim, rosyjskim, niemieckim.Wycieczka możliwa tylko z hoteli przy plaży Lara i Kundu.

PNWTŚRCZWPTSBND
39€
dorosły
20€
dziecko
5-12 lat
0€
dziecko
0-4 lat

Proszę, określ ilość.

Proszę, wybierz datę.

Razem: 0 $ £
Cena
internetowa:
0 $ £

Co zyskujesz?

 
Odbiór z hotelu
 
Bezpłatna zmiana terminu wycieczki
 
Bezkosztowa rezygnacja
 
Jesteś ubezpieczony

Masz pytania?

Zadzwoń do nas dziś
22 292 42 19 polski numer stacj.
+90 531 707 94 44
WhatApp Viber GSM

skorzystaj z czatu online
lub formularza kontaktowego Formularz kontaktowy