Teleferic

Wyprawa na szczyt Tahtali 2365m.n.p.w Górach Taurus. Nowoczesna kolejka gondolowa zabierze nas na sam wierzchołek w przeciągu ok.15min.

Wyprawa jedną z najszybszych kolejek gondolowych w Europie na szczyt Tahtali 2365m.n.p.m. Stacja kolejki Teleferic znajduje się na terenie Parku Narodowego Olympos w okolicach Kemer. Przez starożytnych góra nazywana była kiedyś Olimpem, gdzie ambrozja dawała nieśmiertelność najwyższym bogom. Zabierzemy Państwa z hotelu do stacji kolejki na wysokości 600m n.p.m. skąd wsiądziemy do wagonu kolejki gondolowej, która zabierze nas na szczyt Góry Tahtali 2365m n.p.m. Z platform widokowych rozciąga się przepiękny panoramiczny widok na Morze Śródziemne, okolice Antalyi i wybrzeże licyjskie. Na szczycie możesz pobłądzić w chmurach i poczuć się jak ptak, opalać się na leżakach i wypić turecką herbatę, zrobić niepowtarzalne zdjęcia do swego albumu, a podczas jazdy kolejką zobaczyć nawet dziko żyjące kozy górskie hasające po skałach pośród cedrowych drzew.

Termin:

środa, sobota

Czas trwania:

10:00 – 17:00

Język:

wycieczka bez przewodnika

Cena:

50€ dorosły, 25€ dzieci 4-12 lat, dzieci 0-3 lat bezpłatnie

W cenie:

  • bilety wstępów,
  • transfery z i do hotelu
  • ubezpieczenie

Opcjonalnie:

napoje

Zabieramy:

pieniądze, aparat, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem, bluza z długim rękawem

Ważne:

Stacja kolejki znajduje się na wysokości ok.700m, gdzie wjedziemy autobusem. Stąd wjazd kolejką Teleferic trwa ok 15 min. Czas wolny na szczycie na zdjęcia, opalanie, do dyspozycji kawiarnia oraz sklepiki z pamiątkami. Do kolejki nie wnosimy urządzeń ostrych typu nóż, scyzoryk etc. – kontrola jak na lotnisku przed wejściem do kolejki. Na szczycie mogą panować zupełnie inne warunki atmosferyczne jak na dole, należy być przygotowanym na zmienną pogodę i temperaturę niższą o ok.10 stopni niż na wybrzeżu. Warto mieć ciepłą bluzę.

PNWTŚRCZWPTSBND
35€
dorosły
25€
dziecko
7-12 lat
0€
dziecko
0-6 lat

Proszę, określ ilość.

Proszę, wybierz datę.

Razem: 0 $ £

Co zyskujesz?

 
Odbiór z hotelu
 
Bezpłatna zmiana terminu wycieczki
 
Bezkosztowa rezygnacja
 
Jesteś ubezpieczony

Masz pytania?

Zadzwoń do nas dziś
22 292 42 19 polski numer stacj.
+90 531 707 94 44
WhatApp Viber GSM

skorzystaj z czatu online
lub formularza kontaktowego Formularz kontaktowy