Jeep Safari

Wyprawa w góry Taurus do wiosek tureckich,n ad znaną rzekę Dim oraz do meczetu. Wycieczka w konwencji safari z odcinkami szalonego off road.

Przejazdy po górskich trasach jeepem dostarczą wielu wrażeń. Wyprawa w góry Taurus do wiosek, gdzie życie toczy się swoim rytmem. Będzie można skosztować tradycyjne placki „gozleme” pieczone na specjalnej blasze. A to wszystko w prawdziwym namiocie nomadów. Można również zapalić fajkę wodną. Zatrzymamy się na ogromnej tamie ze zbiornikiem zaopatrującym Alanyę w wodę pitną. Odkryjemy dla Państwa tajniki religii islamskiej odwiedzając meczet w 1 z wiosek, a na zgłodniałych czeka pyszny obiad serwowany wprost na rzece Dim! Na rzece zbudowane są bowiem kilkuosobowe altanki, które tworzą idealne miejsce piknikowe na wodzie. Do tego możliwość kąpieli w rzece i skoków z platformy do wody.  A dla spragnionych większych wrażeń specjalne odcinki “off road”, czyli prawdziwa jazda terenowa. Dla chętnych wizyta  w największej na wybrzeżu jaskini Dim która ma aż 350m długości z pięknymi stalaktytami i stalagmitami, które są stale podświetlane i tworzą bajeczny klimat wnętrza.

Termin:

codziennie

Czas trwania:

9:00 – 16:00

Język:

wycieczka w grupach międzynarodowych w jez.angielskim i rosyjskim

W cenie:

 • odbiór na wycieczkę z hotelu jeepem
 • obiad w restauracji nad rzeką
 • ubezpieczenie
 • kierowcy przewodnicy w jęz.angielskim i rosyjskim
 • powrót po wycieczce do hotelu

Opcjonalnie:

napoje, gozleme, bilet do jaskini Dim ok.4€, film video z wycieczki ok.15€

Zabieramy:

strój kąpielowy (możliwość kąpieli czy skoków do rzeki), ręcznik, wygodne obuwie, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, krem z filtrem, pieniądze, aparat. Możemy też zabrać pistolety na wodę czy butelki – w czasie wycieczki tradycyjne polewanie się wodą dla schłodzenia.

Ważne:

Przy wejściu do meczetu dostępne są chusty (nie trzeba posiadać swojej) i spódnice (jeśli Panie mają bardzo krótkie spodenki), obowiązkowo zdejmuje się buty. Wycieczka w grupach mieszanych narodowościowo, przewodnik w języku angielskim i rosyjskim. Wycieczka nie jest polecana dla dzieci do lat 3, kobiet w ciąży i osób z problemami z kręgosłupem. W upalne letnie dni sugerujemy zabrać ze sobą butelki z wodą nie tylko do picia ale do polewania się na zasadzie "bitwy na wodę" między jeepami (atrakcja wycieczki). Należy bezpiecznie schować aparat aby nie został zalany. W restauracji rodzice dzieci do lat 6, które jadą na wycieczkę bezpłatnie mogą wykupić osobną porcję obiadową dla dziecka w cenie 5€. Ceny wycieczki Jeep Safari mogą się różnić dla hoteli w miejscowości: Avsallar, Incekum, Alara, Okurcalar, Karaburun, Orensehir, Boztepe.

 • wyjazd z hoteli jeepami ok. godz. 8:30-9:00
 • wjazd jeepami w Góry Taurus
 • przystanek na zdjęcia w punktach widokowych z panoramą Alanyi
 • przyjazd do wioski tureckiej i zwiedznie meczetu
 • w trakcie jazdy jeepami po górach momenty na "wodną bitwę" -polewanie sie wodą między jadącymi jeepami ( szczególnie u upalne dni)
 • dojazd do tamy ze sztucznym zbiornikiem i tam przerwa na zdjęcia
 • obiad na rzece Dim na platformach wodnych, w wolnym czasie możliwość kąpieli w górkiej rzece
 • dla chętnych zwiedzanie jaskini Dim
 • odcinki off road czyli jazda z nutą adrenaliny
 • zakończenie programu około godz 15:30 i powrót do hoteli
codziennie
19€
dorosły
10€
dziecko
7-12 lat
0€
dziecko
0-6 lat

Proszę, określ ilość.

Proszę, wybierz datę.

Razem: 0 $ £
Cena
internetowa:
0 $ £

Co zyskujesz?

 
Odbiór z hotelu
 
Bezpłatna zmiana terminu wycieczki
 
Bezkosztowa rezygnacja
 
Jesteś ubezpieczony

Masz pytania?

Zadzwoń do nas dziś
22 292 42 19 polski numer stacj.
905317079444
WhatApp Viber GSM

skorzystaj z czatu online
lub formularza kontaktowego Formularz kontaktowy