Metin Tour Logo
Polska komórka+48 508 736 461tel, sms, Viber, WhatsApp
Turecka komórka+90 531 707 9444tel, sms, Viber, WhatsApp
Polska infolinia22 292 42 19 codz. 9-21opłata jak za połączenie lokalne w Polsce

Wycieczki Fakultatywne Turcja

Wycieczki fakultatywne organizowane przez polskie biuro podróży MetinTour obejmują swoim zakresem wiele regionów turystycznych takich jak Alanya, Bodrum, Side, Marmaris, Kemer, Belek, Antalya, Fethiye, Kusadasi, Didim, Cesme. Szczegóły na temat każdego z tych regionów znajdą Państwo poniżej. Przygotowany przez nas przewodnik turystyczny dostarczy niezbędnych informacji, mogących ułatwić zaplanowanie wycieczek fakultatywnych na Riwierze Tureckiej.

Atrakcje, wycieczki lokalne, zwiedzanie w Turcji

Każdy, nawet najbardziej wymagający turysta, bez problemu znajdzie w Turcji swoje wymarzone miejsce na urlop. Tanie Wycieczki Fakultatywne są na tyle różnorodne, aby podróżni mogli zaplanować dokładnie każdy dzień swojego pobytu na Riwierze Tureckiej. Miłośnicy ekstremalnych wyzwań znajdą tu sporo atrakcji związanych ze sportem wodnym, turyści chcący poznać odrobinę historii i ciekawostek na temat najpiękniejszych zabytków tego kraju mogą skorzystać z pomocy polskiego przewodnika, a dla najmłodszych czekają atrakcje podwodnego świata i wspaniała zabawa w Aqualandzie. Jakie inne ciekawe atrakcje turystyczne czekają na wszystkich planujących przyjazd do Turcji? Kapadocja, Pamukkale, wyspa Kos, Efez, Stambuł. czy wycieczka na Rodos z Bodrum to niektóre z miejsc, które nie sposób pominąć na swojej drodze. Zaś Paragliding, Delfinarium, Nurkowanie, czy Rafting to wycieczki fakultatywne dla wszystkich chcących przeżyć coś niezwykłego podczas kolejnego zwykłego dnia.

Biuro Lokalne Turcja przygotowuje oferty na wycieczki fakultatywne w taki sposób, aby odpowiadały one nie tylko tym, którzy uwielbiają dużą dawkę adrenaliny. Dlatego wycieczki te są dostosowane dla turystów w każdym wieku. Polskie Biuro Podróży, dzięki swej bogatej ofercie na spędzenie fantastycznych wakacji, pomaga odkryć przepiękne zakątki tego kraju i wychodzi naprzeciw wszystkim turystom. Gwarantuje 100% satysfakcji podczas wycieczek fakultatywnych. W przypadku skorzystania z ofert wycieczek typu Rafting, czy Lot balonem Kapadocja, mamy zagwarantowane, że wraz z nami będzie wykwalifikowany instruktor lub polski przewodnik, dzięki którym możemy być pewni że każda z wycieczek będzie bezpieczna i udana.

Wszelkie informacje turystyczne są zawarte w poniższych odnośnikach, a decyzja o wyborze najciekawszych możliwości na spędzenie wakacyjnego urlopu, należy tylko i wyłącznie do Państwa. Zapraszamy do zapoznania się z wycieczkami oferowanymi przez Polski Lokalne Biuro Podróży Metin Tour.

ALANYA Zobacz oferty

BODRUM Zobacz oferty

SIDE Zobacz oferty

MARMARIS Zobacz oferty

KEMER Zobacz oferty

BELEK Zobacz oferty

ANTALYA Zobacz oferty

FETHIYE Zobacz oferty

KUSADASI Zobacz oferty

DIDIM Zobacz oferty

OZDERE Zobacz oferty

STAMBUŁ Zobacz oferty