Wycieczki Fakultatywne Turcja

Atrakcje, wycieczki lokalne, zwiedzanie w Turcji

Wycieczki fakultatywne organizowane przez polskie biuro podróży MetinTour obejmują swoim zakresem wiele regionów turystycznych takich jak Alanya, Bodrum, Side, Marmaris, Kemer, Belek, Antalya, Fethiye, Kusadasi, Didim, Cesme. Szczegóły na temat każdego z tych regionów znajdą Państwo poniżej. Przygotowany przez nas przewodnik turystyczny dostarczy niezbędnych informacji, mogących ułatwić zaplanowanie wycieczek fakultatywnych na Riwierze Tureckiej.

Każdy, nawet najbardziej wymagający turysta, bez problemu znajdzie w Turcji swoje wymarzone miejsce na urlop. Tanie Wycieczki Fakultatywne są na tyle różnorodne, aby podróżni mogli zaplanować dokładnie każdy dzień swojego pobytu na Riwierze Tureckiej. Miłośnicy ekstremalnych wyzwań znajdą tu sporo atrakcji związanych ze sportem wodnym, turyści chcący poznać odrobinę historii i ciekawostek na temat najpiękniejszych zabytków tego kraju mogą skorzystać z pomocy polskiego przewodnika, a dla najmłodszych czekają atrakcje podwodnego świata i wspaniała zabawa w Aqualandzie. Jakie inne ciekawe atrakcje turystyczne czekają na wszystkich planujących przyjazd do Turcji? Kapadocja, Pamukkale, wyspa Kos, Efez, Stambuł. czy wycieczka na Rodos z Bodrum to niektóre z miejsc, które nie sposób pominąć na swojej drodze. Zaś Paragliding, Delfinarium, Nurkowanie, czy Rafting to wycieczki fakultatywne dla wszystkich chcących przeżyć coś niezwykłego podczas kolejnego zwykłego dnia.

Biuro Lokalne Turcja przygotowuje oferty na wycieczki fakultatywne w taki sposób, aby odpowiadały one nie tylko tym, którzy uwielbiają dużą dawkę adrenaliny. Dlatego wycieczki te są dostosowane dla turystów w każdym wieku. Polskie Biuro Podróży, dzięki swej bogatej ofercie na spędzenie fantastycznych wakacji, pomaga odkryć przepiękne zakątki tego kraju i wychodzi naprzeciw wszystkim turystom. Gwarantuje 100% satysfakcji podczas wycieczek fakultatywnych. W przypadku skorzystania z ofert wycieczek typu Rafting, czy Lot balonem Kapadocja, mamy zagwarantowane, że wraz z nami będzie wykwalifikowany instruktor lub polski przewodnik, dzięki którym możemy być pewni że każda z wycieczek będzie bezpieczna i udana.

Wszelkie informacje turystyczne są zawarte w poniższych odnośnikach, a decyzja o wyborze najciekawszych możliwości na spędzenie wakacyjnego urlopu, należy tylko i wyłącznie do Państwa. Zapraszamy do zapoznania się z wycieczkami oferowanymi przez Polski Lokalne Biuro Podróży Metin Tour.

alanya
Alanya Zobacz oferty

bodrum
Bodrum Zobacz oferty

side
Side Zobacz oferty

marmaris
Marmaris Zobacz oferty

kemer
Kemer Zobacz oferty

belek
Belek Zobacz oferty

antalya
Antalya Zobacz oferty

Fethiye
Fethiye Zobacz oferty

kusadasi
Kusadasi Zobacz oferty

didim
Didim Zobacz oferty


ozdere
Ozdere Zobacz oferty


stambul
Stambuł Zobacz oferty