Wycieczki Fakultatywne Turcja

Wycieczki fakultatywne organizowane przez polskie biuro podróży MetinTour obejmują swoim zakresem wiele regionów turystycznych takich jak Alanya, Bodrum, Side, Marmaris, Kemer, Belek, Antalya, Fethiye, Kusadasi, Didim, Cesme. Szczegóły na temat każdego z tych regionów znajdą Państwo poniżej. Przygotowany przez nas przewodnik turystyczny dostarczy niezbędnych informacji, mogących ułatwić zaplanowanie wycieczek fakultatywnych na Riwierze Tureckiej.

Atrakcje, wycieczki lokalne, zwiedzanie w Turcji

Każdy, nawet najbardziej wymagający turysta, bez problemu znajdzie w Turcji swoje wymarzone miejsce na urlop. Tanie Wycieczki Fakultatywne są na tyle różnorodne, aby podróżni mogli zaplanować dokładnie każdy dzień swojego pobytu na Riwierze Tureckiej. Miłośnicy ekstremalnych wyzwań znajdą tu sporo atrakcji związanych ze sportem wodnym, turyści chcący poznać odrobinę historii i ciekawostek na temat najpiękniejszych zabytków tego kraju mogą skorzystać z pomocy polskiego przewodnika, a dla najmłodszych czekają atrakcje podwodnego świata i wspaniała zabawa w Aqualandzie. Jakie inne ciekawe atrakcje turystyczne czekają na wszystkich planujących przyjazd do Turcji? Kapadocja, Pamukkale, wyspa Kos, Efez, Stambuł. czy wycieczka na Rodos z Bodrum to niektóre z miejsc, które nie sposób pominąć na swojej drodze. Zaś Paragliding, Delfinarium, Nurkowanie, czy Rafting to wycieczki fakultatywne dla wszystkich chcących przeżyć coś niezwykłego podczas kolejnego zwykłego dnia.

Biuro Lokalne Turcja przygotowuje oferty na wycieczki fakultatywne w taki sposób, aby odpowiadały one nie tylko tym, którzy uwielbiają dużą dawkę adrenaliny. Dlatego wycieczki te są dostosowane dla turystów w każdym wieku. Polskie Biuro Podróży, dzięki swej bogatej ofercie na spędzenie fantastycznych wakacji, pomaga odkryć przepiękne zakątki tego kraju i wychodzi naprzeciw wszystkim turystom. Gwarantuje 100% satysfakcji podczas wycieczek fakultatywnych. W przypadku skorzystania z ofert wycieczek typu Rafting, czy Lot balonem Kapadocja, mamy zagwarantowane, że wraz z nami będzie wykwalifikowany instruktor lub polski przewodnik, dzięki którym możemy być pewni że każda z wycieczek będzie bezpieczna i udana.

Wszelkie informacje turystyczne są zawarte w poniższych odnośnikach, a decyzja o wyborze najciekawszych możliwości na spędzenie wakacyjnego urlopu, należy tylko i wyłącznie do Państwa. Zapraszamy do zapoznania się z wycieczkami oferowanymi przez Polski Lokalne Biuro Podróży Metin Tour.

alanya
ALANYA
Zobacz oferty
bodrum
BODRUM
Zobacz oferty
side
SIDE
Zobacz oferty
marmaris
MARMARIS
Zobacz oferty
 
kemer
KEMER
Zobacz oferty
belek
BELEK
Zobacz oferty
antalya
ANTALYA
Zobacz oferty
Fethiye
FETHIYE
Zobacz oferty
 
kusadasi
KUSADASI
Zobacz oferty
didim
DIDIM
Zobacz oferty
ozdere
OZDERE
Zobacz oferty
stambul
STAMBUŁ
Zobacz oferty