Wycieczki

Realizujemy jedno- oraz kilkudniowe wyprawy do najciekawszych miejsc w kraju ze znanych kurortów turystycznych, jak Alanya, Bodrum, Marmaris czy Side. Wybierając się na wycieczki lokalne z biurem podróży Metin Tour macie pewność, że Wasze pieniądze zostaną mądrze spożytkowane. Nad bezpieczeństwem podróży oraz realizacją harmonogramu czuwają, współpracujący z nami lokalni przewodnicy i polscy piloci posiadający stosowne licencje. Ich wiedza na temat historii, obyczajowości oraz kultury poszczególnych regionów uatrakcyjni podróż, a także pozwoli wynieść z wyprawy bogate doświadczenie turystyczne.

Nasze biuro podróży proponuje wycieczki fakultatywne z każdego hotelu w Alanyi i okolicach! W podróże do magicznej Kapadocji czy Pamukkale zabierze Państwa nasz polski przewodnik. 

Bodrum to świetna baza wypadowa na wycieczki fakultatywne. Proponujemy podróże do najważniejszych zabytków historycznych Efez i Pamukkale oraz rejsy na wyspy greckie Kos i Rodos.

Starożytne ruiny Side to unikalna wizytówka miasta. Stąd niedaleko na targ w Manavgat czy nad Zielony Kanion. Side to także najbliższy kurort na wyprawę do Kapadocji.

Kemer to przede wszystkim urokliwe zatoki morskie starożytnych miast: Phaselis, Olympos, wzdłuż których nasze biuro organizuje błękitne rejsy statkiem.

Didim przyciąga urokiem znanej plaży Altinkum a także historycznych ruin Światyni Apollona w Didyma. To dobra baza wypadowa na rejs statkiem czy zwiedzanie starożytnego Efezu.

Kusadasi słynie z zamku na Wyspie Ptaków oraz jednego z największych na świecie aquaparków Adaland. Warto wybrać się na Jeep Safari aby lepiej poznać okoliczne perełki.

Marmaris to jeden z najbardziej rozrywkowych kurortów turystycznych Turcji oraz doskonała baza wypadowa na pobliską grecką wyspę Rodos czy słynną wyspę Kleopatry.

Będąc w Fethiye trzeba koniecznie odwiedzić słynną lagunę Oludeniz a także wioskę grecką Kayakoy. Wszechobecne grobowce kute w skałach w Fethiye i Dalyan przypominają o dawnych ludach licyjskich.

Nasze biuro podróży proponuje wycieczki fakultatywne z każdego hotelu w Sarigerme i okolicach! Zabierzemy Państwa w podróże magiczną rzeką Dalyan czy Pamukkale w atrakcyjnych cenach. 

To stolica Riwiery Tureckiej z przepiękną średniowieczną starówką. Sezon turystyczny ze względu na klimat trwa tutaj cały rok.

Kurort ma do zaoferowania luksusowe hotele z polami golfowymi, a bliskość miasta Antalya daje możliwość obejrzenia wielu atrakcji jak np. nowoczesne Oceanarium.

Ozdere to kurort, którego wietrzna pogoda sprzyja sportom wodnym jak windsurfing, żeglarstwo czy kitesurfing.

Stambuł to dawna stolica cesarstwa bizantyjskiego, położony na 2 kontynentach. Zwiedzaj z nami jego zabytki: Pałac Topkapi czy Błękitny Meczet