Wycieczki

Realizujemy jedno- oraz kilkudniowe wyprawy do najciekawszych miejsc w kraju ze znanych kurortów turystycznych, jak Alanya, Bodrum, Marmaris czy Side. Wybierając się na wycieczki lokalne z biurem podróży Metin Tour macie pewność, że Wasze pieniądze zostaną mądrze spożytkowane. Nad bezpieczeństwem podróży oraz realizacją harmonogramu czuwają, współpracujący z nami lokalni przewodnicy i polscy piloci posiadający stosowne licencje. Ich wiedza na temat historii, obyczajowości oraz kultury poszczególnych regionów uatrakcyjni podróż, a także pozwoli wynieść z wyprawy bogate doświadczenie turystyczne.

Nasze biuro podróży proponuje wycieczki fakultatywne z każdego hotelu w Alanyi i okolicach! W podróże do magicznej Kapadocji czy Pamukkale zabierze Państwa nasz polski przewodnik. 

Starożytne ruiny Side to unikalna wizytówka miasta. Stąd niedaleko na targ w Manavgat czy nad Zielony Kanion. Side to także najbliższy kurort na wyprawę do Kapadocji.

Bodrum to świetna baza wypadowa na wycieczki fakultatywne. Proponujemy podróże do najważniejszych zabytków historycznych Efez i Pamukkale oraz rejsy na wyspy greckie Kos i Rodos.

Kemer to przede wszystkim urokliwe zatoki morskie starożytnych miast: Phaselis, Olympos, wzdłuż których nasze biuro organizuje błękitne rejsy statkiem.

Kusadasi słynie z zamku na Wyspie Ptaków oraz jednego z największych na świecie aquaparków Adaland. Warto wybrać się na Jeep Safari aby lepiej poznać okoliczne perełki.

Kurort ma do zaoferowania luksusowe hotele z polami golfowymi, a bliskość miasta Antalya daje możliwość obejrzenia wielu atrakcji jak np. nowoczesne Oceanarium.

To stolica Riwiery Tureckiej z przepiękną średniowieczną starówką. Sezon turystyczny ze względu na klimat trwa tutaj cały rok.

Didim przyciąga urokiem znanej plaży Altinkum a także historycznych ruin Światyni Apollona w Didyma. To dobra baza wypadowa na rejs statkiem czy zwiedzanie starożytnego Efezu.

Marmaris to jeden z najbardziej rozrywkowych kurortów turystycznych Turcji oraz doskonała baza wypadowa na pobliską grecką wyspę Rodos czy słynną wyspę Kleopatry.

Będąc w Fethiye trzeba koniecznie odwiedzić słynną lagunę Oludeniz a także wioskę grecką Kayakoy. Wszechobecne grobowce kute w skałach w Fethiye i Dalyan przypominają o dawnych ludach licyjskich.

Nasze biuro podróży proponuje wycieczki fakultatywne z każdego hotelu w Sarigerme i okolicach! Zabierzemy Państwa w podróże magiczną rzeką Dalyan czy Pamukkale w atrakcyjnych cenach. 

Ozdere to kurort, którego wietrzna pogoda sprzyja sportom wodnym jak windsurfing, żeglarstwo czy kitesurfing.

Stambuł to dawna stolica cesarstwa bizantyjskiego, położony na 2 kontynentach. Zwiedzaj z nami jego zabytki: Pałac Topkapi czy Błękitny Meczet