Transfery

Jeśli potrzebujesz dostać się do konkretnego miejsca, hotelu, lotniska, oferujemy grupowe i indywidualne transfery. Obsługujemy transfery m.in. z i na lotniska w Turcji:
ikon-transfery

Napiszcie do nas  kontakt@metintour.pl-  a w zależności od liczby osób, miejsca odbioru oraz miejsca docelowego wycenimy koszty transportu.

 

Bilety lotnicze

Turcja swoim terytorium przewyższa Polskę 2,5 raza. Najwygodniejszym środkiem transportu krajowego są połączenia lotnicze. Dzięki nim w ciągu godziny znajdziesz się w Stambule, Ankarze i innych miastach Turcji:
ikon-bilety

Sprzedajemy bilety na rejsy krajowe w Turcji a także bilety międzynarodowe i przeloty czarterowe Polska – Turcja. Oferujemy też transfery ze wszystkich lotnisk w Turcji do miejsca docelowego.

Prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@metintour.pl

 

Hotele

ikon-hoteleNasze biuro podróży w Alanya zajmuje się również sprzedażą miejsc w hotelach w Turcji. Jeśli przyjeżdżasz na własną rękę i potrzebujesz pomocy , pomożemy ci znaleźć hotel  o wybranym standardzie na terenie całej Turcji.

Oferta skierowana jest do grup i klientów indywidualnych.

 

Wypożyczenie samochodu

Warunki wynajmu:

Samochody są ubezpieczone,  wszelakie niezbędne do tego dokumenty  otrzymują Państwo w czasie odbioru samochodu. Nie obowiązuje limit kilometrów. Należy wcześniej zapoznać się z obowiązującymi  przepisami o ruchu drogowym w Turcji (50km/h w terenie zabudowanym, 90km/h w terenie niezabudowanym). Ewentualnych zniszczeń ubezpieczenie nie pokryje, jeżeli  kierowca znajdował się pod wpływem alkoholu, narkotyków czy innych środków odurzających, przekroczył dozwoloną prędkość, nie zgłosił kolizji na policję i nie otrzymał pisemnego raportu, czy też wypadek był spowodowany z jego winy.

Wyślij do nas zapytanie na maila: kontakt@metintour.pl czy z danej miejscowości i twojego hotelu jest możliwość wypożyczenia auta.

 

Wynajęcie statku

Jeśli interesuje cię żeglowanie lub po prostu 1 dzień poza hotelem na morzu, tylko z własną rodziną lub przyjaciółmi, proponujemy Państwu wynajęcie statku. W zależności od potrzeb pomożemy znaleźć dla Państwa statek lub jacht odpowiadający Waszym oczekiwaniom:

 

Nieruchomości

Zakup nieruchomości w Turcji jest znacznie łatwiejszy niż nam się wydaje a ceny znacznie niższe niż w podobnych lokalizacjach w Polsce czy Europie.

Osoba fizyczna z UE może nabyć ziemię lub nieruchomość  na własne nazwisko za  wyjątkiem obszarów stref wojskowych i terenów zakwalifikowanych jako rolnicze. Całość rejestrowana jest do Biura Rejestru Gruntów, które wydaje akt własności w postaci Księgi Wieczystej.

Metin Tour pośredniczy we wszystkich formalnościach związanych z procedurą zakupu, rejestracji urzędowej, tłumaczeniem dokumentów, podatkami, notariuszem od początku do końca.

Jeśli interesuje Państwa jedynie wynajem apartamentu wakacyjnego na rok, pół roku,  procedura jest zupełnie prosta a formalności ograniczają się do umowy wynajmu mieszkania na podstawie informacji paszportowych.

Turcja jest obecnie najbardziej dynamicznie rozwijającym się krajem w Europie, a na świecie drugim po Chinach. Istnieje szansa dla wielu dziedzin biznesu na szybki wzrost zwrotu z inwestycji. To idealny czas na zakup gruntów i nieruchomości. Zachęcamy wszystkich rodaków do inwestycji w Turcji –kraju od wieku przychylnym polskiej polityce, kraju słonecznych plaż i turkusowych mórz.

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o mieszkaniu z widokiem na morze nigdzie nie kupisz go łatwiej i taniej jak w Turcji.

Po szczegóły zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

 

Tłumaczenia jęz.turecki

Oferujemy Państwu usługi tłumacza przysięgłego z języka tureckiego na polski i z polskiego na turecki. Tłumaczenia  m.in.aktów urodzenia, ślubów, paszportów. Oferta dotyczy zarówno tłumaczeń pisemnych jak i ustnych. Wyceniamy w zależności od przesłanych materiałów do tłumaczenia.