Wybieramy się na...polską dyskotekę w Alanyi

 

Szukasz dyskoteki w Alanyi? Z nami znajdziesz kluby, idealne na wakacyjną zabawę podczas pobytu w Turcji.

Alanya słynie jako imprezowe centrum Tureckiej Riwiery. Kiedy zapada wieczór, Alanya nie zasypia a wręcz budzi się do życia. Nie bez powodu to miasto znane jest z nocnego życia. Tego nie da się opisać słowami, to trzeba po prostu przeżyć!

Jak? Wystarczy wyjść do portu nocą. Po godzinie 22 to miejsce staje się wyjątkowe! Wszędzie gra muzyka! We wszystkich klubach, barach i pubach jest mnóstwo ludzi. Tańce i dobra zabawa w gorące letnie noce, tego w Alanyi nigdy nie brakuje. Mimo, że pandemia zabrała nam tą możliwość, to obecnie w sezonie 2022 wszystko wróciło do normy.

 

 

Jak wygląda życie nocne w Alayi?

W Alanyi znajdziesz kluby przy plaży, przeróżne bary i puby oraz restauracje z muzyką na żywo. Są też duże kluby nocne z „prawdziwego zdarzenia”. Z reguły obowiązują w nich podobne zasady. Jakie? Przygotowaliśmy dla Was przydatne wskazówki alanijskiego klubowicza. 

  1. Wstęp do większości dyskotek w Alanyi jest bezpłatny (ale nie wszystkie).
  2. W niektórych klubach obowiązuje zasada, wg której nie wejdziesz bez partnerki, tudzież w stroju plażowym a nawet w szortach.
  3. W ciągu sezonu letniego imprezy odbywają się codziennie (od maja do listopada). Bez znaczenia jest czy to weekend czy środek tygodnia.
  4. Niektóre kluby nocne w Alanyi mają otwarty dach – takie rozwiązania spisują się świetnie w gorące letnie noce i udział w takiej klubowej imprezie to wspaniałe doświadczenie.
  5. Pokazy tancerek Go-Go są tutaj normą!
  6. Zamówisz piwo czy drinka u kelnera, albo bezpośrednio przy barze. Jest też opcja zamówienia całej butelki alkoholu. W cenie otrzymasz również napoje bezalkoholowe oraz uwaga - fajerwerki!
  7. W klubie jest ochrona, a wchodząc przechodzisz przez bramkę bezpieczeństwa z wykrywaczem metalu.
  8. Pamiętajcie, że większość autobusów (miejskich i podmiejskich) kończy swoje kursy około północy. Jeśli chcecie wrócić do hotelu po tej godzinie - pozostają Wam tylko taksówki.

 

Do jakiego klubu wybrać się podczas wakacji w Alanyi? Wybór jest spory, ale…

My polecamy Wam Club IMPERIUM! Polecamy, bo to jedyny polsko-turecki klub w samym sercu imprezowej Alanyi. W IMPERIUM czeka na Was:

Adres: Şekerhane Mahallesi, Kalgıdım sokak no 13, Alanya

Profil klubu znajdziesz też na Instagramie pod: @imperiumclubalanya

Życzymy niezapomnianej wakacyjnej zabawy!