Hamam - Łaźnia Turecka

Hamam to konieczność będąc w Turcji. Polecamy zabiegi łaźni tureckiej jeszcze przed opalaniem aby uzyskać efekt ładniejszej opalenizny. Do głównych zabiegów należą:sauna, hamam, mycie i masaż w pianie mydlanej oraz masaż olejkami.

Łaźnia turecka to nieodzowna atrakcja w czasie pobytu w Turcji. Jeśli chcesz poczuć się jak młody Bóg poddaj się specjalistom, którzy w tradycyjny od wieków sposób oczyszczą twoje ciało z martwego naskórka, umyją i nawilżą. Sauna, peeling ciała, masaż w pianie to następujące po sobie zabiegi, tak proste, a tak skuteczne dla naszego organizmu.   Pozwalają się zrelaksować naszej skórze, ułatwiają oddychanie, poprawiają ukrwienie i metabolizm, a przede wszystkim pozwolą naszej skórze opalić się na złoty kolor. Hamam znajduje się w Didim w jednym z 5* hoteli.

Termin:

codziennie (9: 00-17: 00 co godzinę, godziny do wyboru)

Czas trwania:

2h

Język:

wycieczka z obsługą w języku angielskim/rosyjskim

Cena:

29€ dorosły, 15€ dzieci 4-9 lat, 0-3 lat bezpłatnie

W cenie:

  • odbiór na wycieczkę z hotelu
  • ubezpieczenie,
  • peeling,
  • masaż w pianie,
  • sauna
  • powrót do hotelu

Opcjonalnie:

maseczka na twarz, napoje, dodatkowe masaże proponowane przez obsługę

Zabieramy:

strój kąpielowy (najlepiej dwuczęściowy), klapki, (ręczniki dostajemy w łaźni), pieniądze

Ważne:

W łaźni dostajemy klucze do zamykanych szafek, gdzie można zdeponować swoje rzeczy osobiste a także ręczniki (nie trzeba mieć swojego). Łaźnie i sauny są koedukacyjne, obowiązkiem jest posiadanie stroju kąpielowego. Najlepszy będzie strój dwuczęściowy aby można było wykonać peeling również np. na brzuchu. Należy uważać na marmurową powierzchnię w hamamie, może być ślisko od wody. Przez wszystkie punkty prgramu w odpowiedniej kolejności przeprowadza Państwa od punktu do punktu obsługa hamamu. Jeśli chcemy - możemy ominąć któryś z punktów porgramu np. sauna fińska nie jest polecana przy bardzo wysokim nadciśnieniu. W łaźni jest możliwość dokupienia dodatkowych masaży leczniczych wg cennika hamamu. Obsługa zaproponuje je Państwu w czasie pobytu. Po zakończonych zabiegach oddajemy klucze do szafek i czekamy na grupowy transport powrotny do hotelu (kierowca odwozi po kilka osób jednocześnie).


codziennie
29€
dorosły
15€
dziecko
7-12 lat
0€
dziecko
0-6 lat

Proszę, określ ilość.

Proszę, wybierz datę.

Razem: 0 $ £

Co zyskujesz?

 
Odbiór z hotelu
 
Bezpłatna zmiana terminu wycieczki
 
Bezkosztowa rezygnacja
 
Jesteś ubezpieczony

Masz pytania?

Zadzwoń do nas dziś
22 292 42 19 polski numer stacj.
905317079444
WhatApp Viber GSM

skorzystaj z czatu online
lub formularza kontaktowego Formularz kontaktowy