Złoty Trójkąt

W SKRÓCIE:

 • 4 w 1 niemęcząca wycieczka po okolicy
 • odwiedzimy Wodospady Manavgat,
 • wielki meczet Manavgat,
 • Teatr antyczny Aspendos oraz miasto Side z rzymskimi zabytkami 
 • czas wolny w malowniczym porcie Side
 • wycieczka z polskim przewodnikiem.

   TERMIN:

środa, niedziela

   CZAS TRWANIA:

8:30-18:30

   JĘZYK:

polski przewodnik

   POSIŁEK:

wliczony obiad

   MIEJSCE ZBIÓRKI:

odbiór z twojego hotelu

  ANULACJA:

bezpłatna anulacja ze zwrotem kosztów do 24h przed rozpoczęciem wycieczki

CO CIĘ CZEKA:

Jeśli szukacie wycieczki, która połączy przyrodę i historię, która nie jest daleka i znośna dla dzieci to warto wybrać właśnie tę wycieczkę do teatru Aspendos, miasta Side i parku z wodospadami Manavgat a także pobliskim meczetem o 4 wieżach. Nazywamy tę wycieczkę 4 w 1 bo w ciągu jednego dnia możecie zobaczyć wiele atrakcji za nieduże pieniądze. Poszczególne miejsca zwiedzamy w różnej kolejności o której decyduje danego dnia pilot. Pomiędzy atrakcjami przewidziany smaczny obiad nad rzeką.

Tureckie koloseum Aspendos – najlepiej zachowany teatr rzymski w Azji. Wyglądem przypomina rzymskie koloseum. Teatr mieści ponad 15 tys. miejsc, ma wspaniała akustykę. Wykorzystywany do tej pory nie wymaga dodatkowego sprzętu nagłaśniającego. W starożytności było to m.in. miejsce walk gladiatorów, co potwierdza żywy gladiator z Aspendos, z którym można zrobić sobie pamiątkową fotkę. W Aspendos również zabierzemy Państwa do starożytnych akweduktów, które są tu 2 poziomowe i zachowały sie w dobrym stanie. Dziś wokół akweduktów rozciągają się pola granatów i liczne uprawy bawełny.

Meczet Kuliye w Manavgat– to największy meczet nad Morzem Śródziemnym , zwieńczony aż 4 wieżami. To świetna okazja aby wejść do jego środka z przewodnikiem i dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat religii i modlitwy muzułmanów.

Wodospad Manavgat- Nieopodal znajduje się znany wodospad na rzece Manavgat w ładnie zaprojektowanym parku z sędziwymi drzewami, gdzie znajduje się kawiarnia, liczne stragany z pamiątkami a także stoisko z tureckimi lodami z koziego mleka (polecamy). Wodospad rozlewa swe wody na zbudowany na brzegu teras, dzięki czemu można pobrodzić w wodach wodospadu.

Side – malowniczy kurort nad Morzem Śródziemnym, położony na historycznym półwyspie wśród piaszczystych wydm. Miasto jest w połowie współczesne a w połowie starożytne. Najciekawsze zabytki zlokalizowane są nad morzem i należą do nich: słynna świątynia Apollona i bliźniacza Ateny, teatr rzymski, łaźnie, nimfeum, długa i piękna ulica kolumnowa i starożytne centrum przepowiedni, gdzie opary ziół i olejków wprowadzały w trans wróżbitów. To popularne miejsce na ślubne sesje zdjęciowe. Będą Państwo mieć również czas na zakupy w tutejszych sklepikach bazarowych.

 

 

 

Cena:

35€ dorosły, 18€ dzieci 7-12lat, 0-6 lat bezpłatnie

W cenie:

 • odbiór na wycieczkę z hotelu,
 • bilety wstępów,
 • przejazd ciuchcią turystyczną
 • obiad
 • polski przewodnik,
 • klimatyzowany transport,
 • ubezpieczenie,
 • powrót po wycieczce do hotelu

Opcjonalnie:

napoje

Zabieramy:

paszporty dla dzieci, wygodne obuwie, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, kremy z filtrem, pieniądze, aparat

Ważne:

Kolejność zwiedzania ustala przewodnik.

PNWTŚRCZWPTSBND
45€
dorosły
29€
dziecko
7-12 lat
0€
dziecko
0-6 lat

Proszę, określ ilość.

Proszę, wybierz datę.

Razem: 0 $ £
Cena
internetowa:
0 $ £

Co zyskujesz?

 
Odbiór z hotelu
 
Bezpłatna zmiana terminu wycieczki
 
Bezkosztowa rezygnacja
 
Jesteś ubezpieczony

Masz pytania?

Zadzwoń do nas dziś
22 292 42 19 polski numer stacj.
+90 531 707 94 44
WhatApp Viber GSM

skorzystaj z czatu online
lub formularza kontaktowego Formularz kontaktowy