Hamam - Łaźnia Turecka

Hamam to konieczność będąc w Turcji. Polecamy zabiegi łaźni tureckiej jeszcze przed opalaniem aby uzyskać efekt ładniejszej opalenizny. Do głównych zabiegów należą:sauna, hamam, mycie i masaż w pianie mydlanej oraz masaż olejkami.

Hamam - Łaźnia Turecka w Alanya

Hamam to spadkobierca tradycji term rzymskich – ulubionego miejsca rozrywki starożytnych Rzymian. W tureckich łaźniach kobiety oglądały i wybierały swoje przyszłe synowe. Centralnym miejscem w łaźni jest tzw. hamam czyli sala, gdzie znajduje się szeroki marmurowy podest. Jest on specjalnie podgrzewany, dzięki czemu leząc na nim czujemy miłe ciepło i łatwiej się relaksujemy. W marmurowych sułtańskich wnętrzach łaźni czekają Państwa: najpierw sauna fińska z inhalacją i sauna parowa, dzięki którym w skórze otworzą się pory, uwolni się też część toksyn z organizmu, a skóra łatwiej podda się dalszym zabiegom. Aby pozbyć się częściowo toksyn warto natrzeć się slą w komnacie solnej. Następnie przechodzimy do sali hamamu, gdzie na ciepłym marmurze będzie wykonany peeling specjalną rękawicą z delikatnego włosia, który złuszczy nasz martwy naskórek. Dzięki temu skóra będzie oczyszczona. Następny etap to odprężający masaż ciała w pianie mydlanej, który wygładzi skórę. Jest to naprawdę niezwykłe doznanie. Potem możemy nieco odpocząć na leżakach. A na koniec w oddzielnych pokojach przy dźwiękach relaksującej muzyki czeka was masaż klasyczny aromatycznymi olejkami z oliwek. Dzięki zabiegom łaźni tureckiej pozbywamy się toksyn z organizmu, ułatwiamy skórze łatwiejsze oddychanie, a także przygotowujemy skórę na lepsze działanie promieni słonecznych i trwalszą opaleniznę. Polecamy na początku wakacji przed opalaniem! Równa i trwalsza opalenizna!

Termin:

codziennie (9: 00-19: 00 co godzinę, godziny do wyboru)

Czas trwania:

ok.3h z transportem

Język:

obsługa w języku rosyjskim/angielskim/niemieckim

Cena:

dorośli 15€, 8€ dzieci 7-12 lat, 0-6 bezpłatnie

W cenie:

  • odbiór na wycieczkę z hotelu
  • grota solna,
  • sauna fińska
  • sauna parowa,
  • peeling całego ciała,
  • masaż w pianie mydlanej,
  • 20min.masaż olejkami
  • szafki na klucze
  • ręczniki
  • powrót po wycieczce do hotelu

Opcjonalnie:

maseczka na twarz, napoje, dodatkowe masaże wydłużające masaż podstawowy proponowane przez obsługę

Zabieramy:

strój kąpielowy (najlepiej dwuczęściowy), klapki, (ręczniki dostajemy w łaźni), pieniądze

Ważne:

W łaźni dostajemy klucze do zamykanych szafek, gdzie można zdeponować swoje rzeczy osobiste a także ręczniki (nie trzeba mieć swojego). Łaźnie i sauny są koedukacyjne, obowiązkiem jest posiadanie stroju kąpielowego. Najlepszy będzie strój dwuczęściowy aby można było wykonać peeling również np. na brzuchu. Należy uważać na marmurową powierzchnię w hamamie, może być ślisko od wody. Przez wszystkie punkty prgramu w odpowiedniej kolejności przeprowadza Państwa od punktu do punktu obsługa hamamu. Jeśli chcemy - możemy ominąć któryś z punktów porgramu np. sauna fińska nie jest polecana przy bardzo wysokim nadciśnieniu. W łaźni jest możliwość dokupienia dodatkowych masaży leczniczych wg cennika hamamu. Obsługa zaproponuje je Państwu w czasie pobytu. Po zakończonych zabiegach oddajemy klucze do szafek i czekamy na grupowy transport powrotny do hotelu (kierowca odwozi po kilka osób jednocześnie).


codziennie
15€
dorosły
8€
dziecko
7-12 lat
0€
dziecko
0-6 lat

Proszę, określ ilość.

Proszę, wybierz datę.

Razem: 0 $ £
Cena
internetowa:
0 $ £

Co zyskujesz?

 
Odbiór z hotelu
 
Bezpłatna zmiana terminu wycieczki
 
Bezkosztowa rezygnacja
 
Jesteś ubezpieczony

Masz pytania?

Zadzwoń do nas dziś
22 292 42 19 polski numer stacj.
+90 531 707 94 44
WhatApp Viber GSM

skorzystaj z czatu online
lub formularza kontaktowego Formularz kontaktowy